אודות

עמוד הבית > אודות

הפעילות החקלאית בחברת כצט מהווה מרכיב חשוב ואסטרטגי. לכן כחלק מתהליך הזהות התאגידית בחברה, החלטנו לבדל את הפעילות החקלאית ולהדגיש את חשיבותה באמצעות אגריקה, מעתה הזרוע החקלאית של כצט.
אגריקה מחוייבת לבריאות ולבטיחות האדם, הצומח והסביבה.
אגריקה צברה למעלה משמונים שנות ניסיון ידע והתמחות במהלך פעילותה בתחום החקלאי, דבר המאפשר לה לחזות ולהתאים את פעילותה לשינויים המואצים שעוברת החקלאות בישראל בשנים האחרונות.
צוות אגריקה מורכב מאגרונומים מנוסים מאוד, כולם בעלי תואר אקדמאי בחקלאות שעומדים בקשר יום יומי עם חקלאים, משרד החקלאות ומוסדות מחקר והדרכה.
הצוות נותן ייעוץ ופתרונות לחקלאים הן בתחום הגנת הצומח והן בתחום הזרעים והדשנים ברחבי הארץ.
אגריקה משווקת בישראל מוצרים להגנת הצומח וזרעים של חברות רב לאומיות בראשן חברת SYNGENTA והחברות: BASF VALENT BIOSCIENCES, NUFARM, NUTRIAG ,AGRIPHAR, SINOCHEM ועוד.
אגריקה נעזרת גם בחברת הבת ד"ר מירון חרושת כימית בע"מ. המפעל עוסק בפורמולציה של חומרי הדברה ותכשירים אחרים. ד"ר מירון מאפשר לאגריקה גמישות במתן פתרונות ייצור לפי צרכי החקלאי (גודל אריזה, פורמולציה מתאימה ועוד) דבר הנותן עדיפות על פני מתחרים בהתאמת דרישות הייצור לדרישות השוק. המפעל עומד בתקני ISO-9002 המחמירים ובשל דרישות המשרד לאיכות הסביבה. לאגריקה מאגר ייחודי של כתובות חקלאיים דבר המאפשר לה להעביר במהירות בדיוור ישיר אינפורמציה חיונית ועדכנית לאלפי חקלאים. אינפורמציה זו כוללת מידע מקצועי ושיווקי, לוחות זמנים לריסוסים וטיפולים ובכך עוזרת אינפורמציה זאת לחקלאי לקבל החלטות ובו בזמן גם מקדמת את הביקוש למוצריה.

באתר זה יוכל החקלאי למצוא מידע על המוצרים של אגריקה, תוכניות גידול והמלצות עונתיות ולשאול כל שאלה שעולה בדעתו ואנו מצידנו נשמח כמו תמיד לעמוד לרשותו ולענות על כל שאלה/בקשה שתתעורר.